Anna Gruszczyńska

Niesamowita kobieta.  Silna, odważna, wrażliwa, zdeterminowana, żeby pomagać kobietom cierpiącym na zaburzenia odżywiania. Jest autorką książek, blogerką, inicjuje akcje mające poprawić sytuację chorych w Polsce. 

Dzięki pracy nad sobą pożegnała zaburzenia odżywiania. Co więcej wspiera innych w powrocie do pełni życia. Dzieli się swoją wiedzą nabytą przez lata walki o zdrowie. Wilk to określenie na zaburzenia odżywiania związane z brakiem kontroli, uleganiem wilczemu apetytowi. To ta część w nas, która sprawia że jemy ze szkodą dla siebie, poprzez co cierpimy fizycznie i psychicznie. Na swoim blogu: http://wilczoglodna.pl/ Ania opisuje jak wydostała się z niewoli jedzenia. Jak krok po kroku wprowadzała do swojego życia zmiany prowadzące do zdrowej relacji z jedzeniem. Z czytelnikami dzieli się wiedzą (potwierdzoną konkretnymi przykładami z życia lub wynikami badań), doświadczeniem, refleksjami, metodami pracy nad zmianą nawyków i nastawienia psychicznego.

Ania pisze o sobie:

„Ja sama przez prawie półtorej dekady chorowałam na bulimię. Bez dnia wytchnienia, odpoczynku. Zawsze.

Aż stwierdziłam – dosyć tego! Nie będę dłużej marnować swojego życia!
I rzuciłam ten nałóg. Aby to mogło stać się możliwe, musiała dokonać się ogromna zmiana w mojej mentalności.”

Pożyteczne materiały możemy odnaleźć na jej kanale Youtube:  https://www.youtube.com/c/wilczoglodna

anna-gruszczynska

Ania Gruszczyńska to jedna z osób, dzięki którym powstała moja strona. Dodawała mi otuchy, zachęcała do podjęcia ryzyka. Kiedy przyszły wątpliwości, szybko postawiła mnie do pionu: rób swoje, nie porównuj się z innymi, masz coś do przekazania światu – więc pisz, od serca, to co uważasz za ważne.

Dziękuję Ci Aniu za to, że jesteś i pokazujesz, że wyjście z wilka jest możliwe 🙂

 

 

 

 

 

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s