Droga do wolności

W tej zakładce przyjrzymy się, co jest istotą problemów, które nas ograniczają: uzależnień, zaburzeń odżywiania, chorób psychosomatycznych. Zatrzymamy się, żeby określić gdzie jesteśmy i jaki jest cel. Zaproponuję Ci konkretne działania.

Przed Tobą droga do wolności. To szansa na rozwój i przemianę całego życia, wyzwolenie emocji, porzucenie starych schematów myślenia czy działania. 

Mapa

Co nie pozwala Ci żyć w pełni? 

Masz niekontrolowane napady jedzenia? Chcesz schudnąć lub przytyć? Chcesz zdrowo się odżywiać, ale bez poświęcania temu innych sfer życia? Twoje myśli każdego dnia kręcą się wokół diety? Próbujesz kolejny lat zmienić nawyki żywieniowe i spotyka Cię porażka? Wiesz co robić, co powinnaś jeść, ale nie potrafisz wcielić planów w życie? Jesteś niezadowolona ze swojego wyglądu?

Jeśli chcesz poprawić swoją relację z jedzeniem i z własnym ciałem zapraszam do wspólnej drogi.

Problemy z wagą czy zaburzenia odżywiania są według mnie związane z tym co dzieje się w psychice i duszy. Mogły zacząć się w Twoich myślach, w przekonaniach o Twoim ciele, o roli jedzenia, w nawykach które kształtowały się przez długie lata. Wybierz najbardziej odpowiednią dla Ciebie drogę do życia w wolności. Drogę, w którą wierzysz, w którą zaangażujesz się w pełni. Przed podjęciem decyzji warto uporządkować wiedzę. Chciałabym dostarczyć Ci mapę rzeczywistości, która ułatwi wybór kierunku działania.

Tu i teraz

Przed wyruszeniem w drogę, żeby osiągnąć cel, warto ocenić punkt wyjścia. Stanąć w prawdzie. Przyjąć rzeczywistość taką jaka jest. Żyć świadomie. 

Tu i teraz to jedyna chwila, na którą mamy wpływ. Bardziej od analizowania problemów skupiam się tu na istniejących możliwościach. Życie dzieje się teraz, możemy cieszyć się z każdej chwili, po prostu doświadczać

W drogę

Jeśli chcesz możesz uporządkować przekonania na temat odżywiania i zdrowia. Możesz kształtować nowe nawyki myślenia i jedzenia. Jeść zdrowo i nie zwariować przy tym. Przejdźmy do konkretów.

W zakładce „W drogę” odnajdziesz moją propozycję podróży w kierunku zdrowia. Działania dla ciała i duszy. Słuchanie siebie, troska o ciało, równowaga, proste życie, bliskość natury, akceptacja, zgoda na własną wrażliwość. Zachęcam do samodzielnego poszukiwania co jest dla Ciebie dobre, dzielenia się swoimi przemyśleniami w komentarzach. Jestem gotowa na dyskusje.  Jeśli tego potrzebujesz, możemy się spotkać, żeby razem wydobyć odpowiedź na Twoje problemy. Ona jest w Tobie. Jestem tu, żeby Ci to przekazać. Pełna pasji do pokazywania lepszej strony odżywiania, sportu i zmian nawyków. Zajmuje się psychologicznymi aspektami tycia, odchudzania i objadania się. Uczy zasad jedzenia intuicyjnego oraz rozumienia wartości zrównoważonego odżywiania. Zaraża otoczenie zdrowiem, obala mity żywieniowe, odczarowuje odchudzanie, pokazuje bezsens stosowania przypadkowych diet i podejmowania modnych “działań”, by coś zmienić w życiu.

Wyjście z uzależnienia jest możliwe. Doświadczyłam tego na własnej skórze.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s